O nás

Kapka dělá Proud

Představte si, že už je konečně jaro a vy jste na loukách a v lesích v blízkosti Adršpašských skal. Samá zeleň kolem, vůně květů, v dálce je slyšet pasoucí se krávy a bzukot včelek. A pak můžete ve svých představách nechat vyvstat starý romantický statek téměř v původním stavu s přespáním na půdě nebo rovnou na louce v jeho blízkém okolí. A ještě dobré vegetariánské jídlo. A blízky rybníček, kolem kterého poletují vážky a jemně pofukuje vítr.

Ve snění ještě chvíli zůstaňte a představte si samých sebe, jak uprostřed této skvostné přírodní scenérie celý víkend nic nemusíte, jen tak plně a přítomně jste. Můžete si vybrat, jestli meditujete, posloucháte inspirující přednášku, cvičíte jógu, čchi-kung, nebo tančíte, s plnou pozorností běháte, tvoříte nebo se jen tak touláte přírodou a zastavujete se.

A své zasnění můžete dokončit fantazii, jak sedíte na louce, pozorujete západ slunce za hudby fenomenálního slovenského hudebníka Maoka. Vaše mysl je klidná, cítíte propojení s přírodou i lidmi kolem vás. A vy víte, že vám je dobře. Líbí se vám táto představa? Nám ano a těšíme se, že to společně zažijeme a společně můžeme každý svou vlastní kapkou přítomnosti vytvořit laskavý a proud.

Srdečně Andrea a Michal Žilkovi

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.