Ubytování

Je jenom na vás, jestli si chcete užit festival včetně přespání a přijet už v pátek, v sobotu užít festival a neděli vyplnit výletováním v nádherné blízké přírodě, nebo se po jeho ukončení vrátit v sobotu večer do svých domovů. Prostor k přespání vám nabízíme jako benefit k samotnému festivalu. Ačkoliv bude ubytování velice skromné, o to víc bude romantičtější. Můžete přespat přímo na statku ve společné velké místnosti v podkroví (ženská a mužská část bude oddělená mezonetem). Není potřeba nosit vlastní spacáky, budete mít k dispozici čisté ložní prádlo. Milovníci spaní v autě si budou moct v areálu statku zaparkovat obytný vůz. Další možností je přespání venku ve vlastním stanu.  

Ubytování je možné od pátku 26.5. cca 16.00 hod do neděle 28.5. cca 14.00 hod a rezervujete si ho společně s programem a jídlem tady v sekci PROGRAM. Víc informací o ubytování naleznete na webové adrese www.svatbavadru.cz. Může se stát, že vám výše zmíněné možnosti nebudou vyhovovat. Pak doporučujeme vybrat si bydlení v některém z mnohých zdoňovských, či adršpašských penziónů.

 

Předprodej vstupenek

 

Stravování

V ceně vstupenky vám nabízíme vegetariánský oběd. K němu si můžete doobjednat večeři a snídani formou rautu . Vše jídlo bude vegetariánské a připravené s mimořádnou péči a láskou kouzelné učitelky a kuchařky Máši. Více na www.vilaflora.cz. Už teď víme, že jídlo bude zážitek a vřele doporučujeme si ho přiobjednat. 

A na závěr dobrá zpráva pro ty, kteří chodí na festivaly rádi "na lehko". Po celou dobu festivalu bude možné si zakoupit občerstvení jako raw dezerty, domácí buchty, kávu, čaj, pivo & limo a další. 

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.